Біля лотерейних магазинів черги - в Україні виграли багатомільйонний приз лотереї Мегалот

6 грудня 2012 в 09:33
Часті виграші Мегапризу збільшили активність гравців, що реєструють свої ставки у лотерею МЕГАЛОТ. Тому не виключено, що незабаром у лотереї МЕГАЛОТ з'являться щасливі власники чергового Мегапризу або встояти поки на кону Мега джек-поту.

Не встиг влягтися галас навколо багатомільйонного виграшу в американську лотерею Powerball, як в Україні відбулася чергова сенсація у світі числових лотерей. 1 грудня 2012 року виграно Мегаприз лотереї Мегалот, який становить 7,5 мільйона гривень. Вгадати 6 чисел із 42-х вдалося мешканцю Кривого Рогу, який зробив ставку у день розіграшу лотереї. Гравець зробив 4 ставки по 5 гривень, одна з яких і стала виграшною. Якби гравець вгадав ще й Мегакульку (додаткова куля), яка подвоює виграш, то його виграш склав би 15 мільйонів гривень - джек-пот лотереї Мегалот.

Переможця звати Віктор, за виграшем він прийшов у День свого народження - 3 грудня. Як сказав переможець: Ось такий чудовий подарунок я зробив собі на День народження - виграв 7,5 мільйона гривень. Граю не так давно - півроку. Зайшов одного разу у ЛотоМаркет - спробував зіграти - сподобалося, і став далі грати - я був впевнений, що обов'язково виграю. Рідним ще не говорив про виграш - зроблю сюрприз під час святкування мого Дня народження.

Щодо планів на майбутнє, мультимільйонер повідомив, що на виграні гроші придбає нову елітну нерухомість, автомобіль, буде подорожувати разом з дружиною і, звичайно ж, допоможе двом дорослим дочкам, загалом, радіти життю, яке зробило йому такий подарунок. Щодо того, що Віктор не вгадав Мегакульку і не зірвав джек-пот, засмучення не відчуває, адже є шанси, граючи далі, виграти і 15 мільйонів гривень.

Примітно, що це другий за останні два місяці розіграшу володар Мегапризу, який не скористався можливістю додатково докупити всі Мегакульки, які дозволяють подвоїти виграш і зірвати Мега джек-пот лотереї - 15 мільйонів гривень. Нагадаємо, 13 жовтня гравець із Дніпропетровська також виграв Мегаприз 7,5 мільйона гривень.

Такі часті виграші Мегапризу збільшили активність гравців, що реєструють свої ставки у лотерею МЕГАЛОТ. Тому не виключено, що незабаром у лотереї МЕГАЛОТ з'являться щасливі власники чергового Мегапризу або Мега джек-поту. Тим більше що з можливістю додатково до основного ігрового варіанту придбати всі дев'ять Мегакульок значно зросла ймовірність його виграшу.

Наступний розіграш двох багатомільйонних призів відбудеться в суботу, 8 грудня о 20:55 на Першому Національному каналі. На кону за Мега джек-потом 15 млн грн. і Мегаприз 7,5 млн грн. і що більша буде активність гравців, то більша стає ймовірність розіграшу цих призів.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...