Топ Новини

Більшість українців - проти переведення стрілок

19 жовтня 2011 в 10:11
Більшість українців виступають проти переходу на літній/зимовий час. Про це свідчать дані опитування, проведеного на початку жовтня компанією Research&Branding Group.
vremia_vremya_chasy_clock_time_.JPG
Андрей Товстыженко, ZN.UA

Третина респондентів (31%) вважає правильним рішення відмови від переходу на зимовий час, скасування переходу тільки на літній час підтримує 16% жителів України. Чверть жителів країни (26%) вважають, що найбільш правильним рішенням в умовах України було б нічого не міняти і залишити і літній, і зимовий час. Не змогли відповісти - 26% українців.

Кожен другий (49%) респондент не відчуває ніякого дискомфорту, занепаду сил або нездужання під час переходу як на зимовий, так і на літній час. Кожен четвертий (26%) респондент відчуває дискомфорт під час переходу і на зимовий, і літній час. Кожен десятий (11%) відчуває дискомфорт тільки при переході на літній час і 9% відчувають дискомфорт, але тільки під час переходу на зимовий час.

Нагадаємо, що Верховна Рада 20 вересня скасувала перехід на зимовий час, а у вівторок, 18 жовтня, скасувала своє ж рішення. Таким чином, 30 жовтня Україна перейде на зимовий час. При цьому найближчим часом Кабінет міністрів повинен підготувати закон, який регламентуватиме це питання.

(Необхідно відзначити, що якби проводилося опитування на тему, чи потрібно платити податки або чи варто вмикати будильник вранці, абсолютна більшість українців (а також жителів інших країн) висловилися б категорично проти цих непотрібних і безглуздих дій - ред.)

Опитування проводилося у період з 2 по 12 жовтня 2011 року компанією Research&Branding Group. Збір інформації проводився методом особистого інтерв'ю в 24-х областях України і АР Крим. Респонденти відбиралися за квотною вибіркою, що репрезентує доросле населення країни за місцем проживання (область), статтю і віком. Обсяг вибіркової сукупності склав 2076 осіб. Очікувана середня помилка вибірки складає +-2,2%.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...