Більше половини українців нічого не чули про доступ до публічної інформації

13 вересня 2011 в 10:16
Більше половини українців не знають, що в Україні було прийнято закон про доступ до публічної інформації, свідчать дані опитування, проведеного фондом «Демократичні ініціативи» спільно з соціологічною службою Центру Разумкова.
priyom_dokumentov.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Згідно з опитуванням, 52,4% респондентів відповіли, що не знають про те, що в Україні було прийнято закон про доступ до публічної інформації. 36,5% щось чули про це, але не знають у подробицях, 10,6% знають про прийняття цього закону і знають про його основні положення. 0,5% - не відповіли на поставлене запитання.

При цьому 48,3% опитаних вважають, що цей закон нічого не змінить для того, щоб зробити владу прозорішою і менш корумпованою. 20,6% українців вважають, що цей закон матиме певний вплив, але недостатньо істотний. 26,7% не змогли дати свою оцінку, і 4,2​​% - вважають, що у сфері прийняття цього закону влада стане прозорішою і менш корумпованою.

Дослідження було проведено з 10 по 17 серпня 2011 року, було опитано 2007 респондентів у віці від 18 років у всіх областях України, теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.

Нагадаємо, що закон «Про доступ до публічної інформації» було прийнято у січні, він набув чинності у травні 2011 року.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...