Топ Новини

Більше половини школярів у США не знають, де на карті їх країна

19 липня 2011 в 19:25
Більше половини учнів початкових і середніх шкіл США не знає про географічне розташування своєї країни. Про це повідомляє у вівторок агентство Bloomberg з посиланням на результати дослідження, що було проведене американським міністерством освіти.

Лише половина опитаних учнів четвертого класу змогли в правильному порядку за зменьшенням площі розташувати Північну Америку, США, Каліфорнію та Лос-Анджелес. Знання географії продемонстрували лише третина юних учасників дослідження.

За словами професора географії університету штату Пенсільванія Роджера М.Даунса, така ситуація пояснюється тим, що вчителі в сучасних школах приділяють більше навчального часу математиці і читанню на шкоду історії, географії та інших природничих і гуманітарних наук, знання яких складніше перевіряти за допомогою стандартизованих тестувань.

"Оскільки аудиторний час стає все більш дорогим і дефіцитним товаром, географія, а також інші предмети, такі як історія і мистецтвознавство, губляться в цій безвиграшній грі з високими ставками на тести", - заявив Р. Даунс.

За результатами подібних досліджень, проведених у минулому році, лише близько третини опитаних учнів могли визначати відстані на географічній карті, відзначає агентство.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...