Топ Новини

Білі немовлята у США вперше опинилися в меншості - кольорових народилося більше

18 травня 2012 в 10:52
Народжуваність у США в цілому знижується, але найбільше падіння спостерігалося в білому населенні. За даними соціологів, причина різкого зниження народжуваності серед білих американців - економічний спад.
deti.gif
newsru.com

Останній перепис населення у США показав, що більше половини новонароджених належать до расових і етнічних меншин. 50,4% дітей, народжених протягом 12 місяців до липня 2011 року, є афроамериканцями, латиноамериканцями і азіатами, або з'явилися у змішаних сім'ях.

Рівень народжуваності у США в цілому знижується, але найбільший спад спостерігається у білого населення. На думку соціологів, різкому зниженню народжуваності в білих американців сприяв економічний спад.

Бюро перепису населення США нарахувало 2,02 млн немовлят, народжених протягом року представниками меншин. Це складає більше половини всіх народжених, проти 37% у 1990 році.

Поки що серед населення США в цілому білі складають більшість - 63,4%, афроамериканців у країні - 12,3% Частка американців латиноамериканського походження становить 16,7%. Вони разом з азіатами (4,8%) є найбільш швидкозростаючим групами і показують 3-відсотковий приріст з 2010 року. Однак демографи вважають, що латиноамериканський бум народжуваності досяг піку - причиною тому зниження міграції. Нещодавнє опитування показало, що міграція у США з Мексики зменшується після чотирьох десятиліть стійкого зростання.

У даний час етнічні меншини превалюють у чотирьох штатах - Гаваї, Каліфорнія, Нью-Мексико і Техас, а також в окрузі Колумбія. В останньому більше половини жителів є афроамериканцями.

Варто зазначити, що за результатами перепису 2010 року у Бразилії біле населення у цій країні вперше в історії виявилося у меншості. Тільки 47,7% населення зарахували себе до білої раси, 43,1% заявили, що є представниками змішаної раси і 15 мільйонів (7,6%) віднесли себе до чорної раси.

При цьому ще у 2000 році білі становили 53,7% населення країни, тоді як частка чорношкірих не перевищувала 6,2%. Відсоток бразильців, що народилися від змішаних шлюбів, дорівнював 38,5%.

Читайте також:

В Україні кожна сота дитина страждає на алкоголізм

В Україні новонароджених називають Шехерезадами, Калинами та Принцами

Британські вчені склали десятку найбільш каверзних дитячих питань

За матеріалами: Би-би-си , ,
Теги Соціум
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...