Топ Новини

Біг-Бен офіційно перейменовано у "Вежу Єлизавети"

13 вересня 2012 в 07:52
Східна башта Вестмінстерського палацу, яка до сьогодні офіційно іменуватися Часовою, тепер перейменована на честь королеви Великобританії Єлизавети II і відтепер називається "Вежа Єлизавети". Разом з тим, ім'я Біг-Бен залишається - його носить найбільший з шести дзвонів, встановлених у вежі. Так само в побуті називають і сам годинник.

Відома в усьому світі як Біг-Бен 96-метрова вежа Вестмінстерського палацу відтепер офіційно перейменована на честь королеви Великобританії Єлизавети II і тепер називається "Вежа Єлизавети".

Напередодні набуло чинності рішення Палати громад британського парламенту, яка ще в червні ухвалила змінити офіційну назву знаменитої пам'ятки з Часової вежі на "Вежу Єлизавети". Таким чином депутати найвищого законодавчого органу країни відзначили заслуги королеви перед країною у рік 60-річного ювілею правління монаршої особи.

- Британський парламент перейменував вежу Біг-Бен на честь королеви Єлизавети

Як зазначив ініціатор перейменування парламентарій Тобіас Еллвуд, у 1860 році, коли було закінчено спорудження західної вежі Вестмінстерського палацу, вона була перейменована в башту Вікторії, яка на той момент єдина з британських монархів присвятила правлінню країною більше 60 років життя.

Після неї лише королева Єлизавета II царювала досить довго, щоб відсвяткувати діамантовий ювілей. "Її Величність є для всіх нас постійним нагадуванням про те, що значить бути британцем", - підкреслив Еллвуд.

Що стосується саме назви Біг-Бен, то її носить найбільший з шести дзвонів, встановлених у вежі. Так само в побуті називають і сам годинник.

Читайте також

Вежу Біг-Бен в Лондоні мають намір перейменувати на честь королеви Єлизавети II

Іноземним туристам заборонили відвідувати лондонський Біг-Бен

Принц Вільям отримав до 30-річчя за заповітом від принцеси Діани 10 млн фунтів

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...