Березовський після суду з Абрамовичем опинився на межі банкрутства

17 вересня 2012 в 18:49
Березовського ще ніколи не бачили таким пригніченим, як після програного Абрамовичу процесу. Сам опальний олігарх заперечує, що знаходиться на межі банкрутства.
berezovsky.jpg
ntv.ru

Борис Березовський, російський олігарх-утікач, який програв у Високому суді в минулому місяці процес проти свого колишнього протеже Романа Абрамовича, заборгував не менше 130 млн фунтів стерлінгів своїм знайомим по бізнесу і юристам, пише The Sunday Times, посилаючись на інформовані джерела в Москві.

«За їх словами, гроші було витрачено ним на підтримання свого марнотратного способу життя, антикремлівських кампаній та судові баталії в Британії», - відзначає автор статті Марк Франкетті. Зокрема, джерела стверджують, що судові витрати в справі Абрамовича склали 50 млн фунтів, і крім цього, Березовський заборгував підприємцям близько 80 млн фунтів.

- Березовський програв Абрамовичу п'ятимільярдний позов

Минулого тижня, після досягнення позасудового врегулювання за претензіями на майно свого колишнього партнера по бізнесу, покійного Бадрі Патаркацишвілі, колишній мультимільярдер Березовський спростував твердження, що він перебуває на межі банкрутства. Він заперечував також свою заборгованість у 80 млн фунтів і відмовився назвати розмір свого боргу. Втім, він раніше визнавав, що в нього є проблеми з грошима.

«Я ніколи не бачив Бориса таким пригніченим, як через два тижні після поразки в суді, - сказав один з його близьких друзів. - Немає сенсу це заперечувати. Він у скрутному фінансовому становищі. Для нього цей важкий час, у нього немає грошей, і його репутація в Британії серйозно постраждала».

«Але Березовський - це Березовський, - додав він. - Ніколи не недооцінюйте його здатність відігратися».

Читайте також:

Доходи лондонських адвокатів рекордно зросли за рахунок російських олігархів

Російська преса дослідила наслідки «процесу століття»: розорення, що загрожує Березовському, і погані новини для Путіна

Березовський втік з Лондона перед приїздом Путіна

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...