Топ Новини

Береговій лінії Кременчуцького водосховища загрожує прорив

25 березня 2012 в 12:42
Активне руйнування берега відбувається на правобережжі озерної частини Кременчуцького водосховища в районі Чигирина.
v382.jpg
kaniv.net

У Черкаській області розмивається чверть берегової лінії Кременчуцького водосховища. Як повідомляє прес-служба Черкаського регіонального управління водних ресурсів, з 800-кілометрової берегової лінії Кременчуцького водосховища піддаються розмиву 202 кілометри берегів.

Зараз активне берегоруйнування відбувається на правобережжі озерної частини Кременчуцького водосховища в Чигиринському районі Черкащини. Небезпечні місця розмиву берегів у верхів’ї водосховища – у Канівському і Черкаському районах. На цих ділянках необхідне термінове укріплення берега, наголошується в повідомленні.

Невиконання цих заходів призведе до руйнування очисних споруд в місті Канів і забруднення водосховища, а також руйнування берега і захисної дамби в районі сел Тубільці та Хрещатик Черкаської області, застерігають в управлінні водних ресурсів.

Негативними наслідками переформування берегів водосховища є безповоротні втрати земельних угідь різного характеру і призначення. Загальна площа земель, втрачених за період експлуатації Кременчуцького водосховища – 2033 га, із них понад 1600 га – територія Держлісфонду (протиерозійні лісосмуги вздовж узбережжя).

Читайте також:

Забруднення річки Уж не вплинуло на питну воду в Києві

Над Київським водосховищем нависла екологічна загроза

Дамбі Київської ГЕС прорив не загрожує


У Луганській області п'ять сіл йдуть під воду

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...