Топ Новини

Азаров запропонував відкрити в Україні школу з навчанням на китайській мові

6 вересня 2012 в 14:58
Український прем'єр вирішив, що настав час приділити більше уваги розвитку відносин з КНР у галузі культури та освіти. Він запропонував відкрити в Україні школу з навчанням на китайській мові і організувати видання підручників китайською мовою.
azarov_93.jpg
kmu.gov.ua

Прем'єр-міністр Микола Азаров пропонує відкрити в Україні школу з навчанням на китайській мові і організувати видання підручників китайською мовою.

З такою пропозицією він виступив сьогодні в ході зустрічі з заступником глави постійного комітету Всенародних зборів народних представників КНР Чень Чжілі.

«Я пропоную вам подумати про створення робочої групи з розробки шкільних підручників китайською мовою, а також створення в Україні спеціалізованої школи з китайською мовою викладання», - сказав Азаров.

Азаров підкреслив, що на сьогоднішній день торгово-економічні відносини між Україною та Китаєм розвиваються досить активно. Двосторонній товарообіг у 2012 році може перевищити 9 млрд доларів, і на даний момент необхідно приділити більше уваги розвитку відносин у галузі культури та освіти.

За словами Азарова, Україна продовжує займати позицію визнання одного Китаю. «Ми стоїмо принципово на позиції одного Китаю. І Україна має справу тільки з одним урядом - це уряд КНР», - сказав Азаров.

Нагадаємо, раніше Азаров запропонував керівництву Державного банку розвитку КНР розглянути можливість відкриття свого представництва в Україні.

Читайте також:

Україна змінює «газову голку» Росії на кредитну петлю Китаю

Рада дозволила Азарову збільшити дефіцит держбюджету, взявши у Китаю -мільярдний кредит

Україна позичить у Китаю млрд під 6% на 15 років на розвиток АПК

Китайці почнуть будувати електричку в Бориспіль відразу після закінчення Євро-2012

 

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...