Топ Новини

Азаров порадив студентам ходити пішки, якщо не вистачає на проїзд

26 жовтня 2011 в 05:38
Прем'єр-міністр України Микола Азаров порадив студентам Дніпропетровського національного університету ходити на навчання пішки, якщо на проїзд не вистачає стипендії.
azarov_web.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Починаючи свій виступ, М.Азаров звернувся до аудиторії: «А як ви навчаєтеся? Трієчники, ті, хто відстає — є?» В аудиторії відповіли, що всі присутні навчаються добре. «Чудово. Бо я вважаю, що якщо не вчитися, то час навчання буде безцільно втрачено».

Далі М.Азаров поцікавився, яка стипендія в учнів ДНУ. Присутні в аудиторії відповіли, що більше 700 гривень. Азаров висловив задоволення таким розміром стипендії: «Вважаю, що стипендії, що становить чверть від середньої зарплати в Україні, має вистачати на харчування і мінімальний одяг». Із зали зазначили, що на проїзд на навчання щодня йде 12 гривень. «А пішки? - запитав прем'єр-міністр. - Студентські роки - це час випробувань».

«Пенсія у 900 гривень - це мало для людини, яка все життя працювала, і вже здоров'я у неї погане. Тому якщо на шальках терезів - підвищення стипендії чи пенсії - що я повинен обирати?» - поставив питання прем'єр-міністр.

Нагадаємо, у 2012 році Міністерство фінансів має намір для студентів підвищити стипендії.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...