Топ Новини

Азаров пообіцяв створити на Дніпрі «найпотужнішу транспортну компанію»

26 липня 2012 в 08:13
Уряд має намір «відновити Дніпро як найпотужнішу транспортну компанію» і тим самим розвантажити дороги і залізничний транспорт. Кабмін має намір передбачити в бюджеті на 2013 рік кошти для відновлення судноплавного руху. Окрім того, потрібно об'єднати зусилля бізнес-компаній, які зацікавлені у розвитку Дніпра, заявив Микола Азаров.

Кабінет міністрів України має намір передбачити у бюджеті на 2013 рік кошти для відновлення судноплавного руху по Дніпру, повідомив прем'єр-міністр України Микола Азаров.

"Наша мрія відновити Дніпро як найпотужнішу транспортну компанію ... не тільки Дніпро, але і Південний Буг, наприклад ... розвантажити наші автомобільні дороги, розвантажити залізничний транспорт і перевозити вантажі сипучі найдешевшим транспортом - річковим. Будемо ми чистити Дніпро однозначно. І в наступному році закладемо необхідні ресурси", - сказав він на брифінгу в рамках урочистого відкриття перевалювального терміналу компанії "Нібулон" в Переяслов-Хмельницькому р-ні Київської області

За словами Азарова, уряд планує передбачити кошти, зокрема, на розчищення фарватеру і будівництво перевантажувальних терміналів на умовах приватно-державного партнерства.

"І нам треба об'єднати зусилля всіх тих бізнес-компаній, які зацікавлені у розвитку Дніпра, як транспортної компанії та держави", - додав він.

Як повідомлялося, ТОВ Сільгосппідприємство "Нібулон" (Миколаїв) один з найбільших виробників і експортерів зерна в Україну ввів в експлуатацію перевалювальний термінал у Київській області потужністю відвантаження на водний транспорт 10 тис. тонн зерна на добу. Ємність терміналу з одноразового зберігання зерна становить 75,6 тис. тонн. Перевалювальний комплекс є частиною інвестиційного проекту компанії з відродження Дніпра і Південного Бугу як транспортних артерій.

Читайте також:

Кабмін вирішив допомогти відродити пасажирський флот Україні скасуванням ПДВ

На київській набережній знову з'являться плавучі ресторани


Біля Хортиці з дна Дніпра підняли човен часів Київської Русі (фото)

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...