Азаров має намір відзначити 50-річчя студентських будзагонів

22 жовтня 2012 в 13:54
За часів молодості Азарова міркували, що спочатку потрібно створити фундамент. «А якщо в молодості прогулятися, прокукурікати, як у байці: літо червоне проспівала, озирнутися не встигла. Ось так і життя проходить, відверто кажучи, досить швидко».
azarov_nikolay_.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Прем'єр-міністр України Микола Азаров виступає за відродження будзагонів, вважаючи їх важливою складовою у вихованні молоді. Про це він заявив під час зустрічі з представниками молодіжних громадських організацій.

«Найближчим часом ми будемо відзначати, не знаю як активно, 50-річчя з дня утворення будзагонів. Можна по-різному ставитися, дехто скаже: ось примус, але скажуть тільки ті, хто не знав, як це відбувалося. А я був свідком, на моїх очах все це відбувалося», - сказав Азаров.

За його словами, «потрапити у хороший будзагін було дуже важко, і туди потрапляли тільки перевірені, надійні хлопці».

Також прем'єр зазначив, що за літо в будзагонах можна було заробити суму, приблизно рівну річній стипендії тих років.

Азаров заявив, що йому цікаво, чи пішла б молодь в такі будзагони і, зокрема, зауважив, що в деяких місцях є нестача будівельників.

«Мені одна студентка на Facebook говорить, що ви нас все закликаєте працювати, а жити ж коли. Ми в молодості трохи по-іншому міркували, що ми повинні в молодості створити фундамент, а, створивши цей фундамент, тоді і буде жити цікаво. А якщо в молодості прогулятися, прокукурікати, як у байці: літо червоне проспівала, озирнутися не встигла. Ось так і життя проходить, відверто кажучи, досить швидко», - зазначив Азаров.

Микола Янович Азаров, уроджений Пахло, народився 17 грудня 1947 року місто Калуга (РРФСР). У 1971 році закінчив геологічний факультет Московського державного університету імені Ломоносова за фахом «РГФ» (геолог-геофізик).

Читайте також:

Азаров порадив голосувати за «хороших» кандидатів, а не за «базік»


Азаров порадив для придбання квартири працювати на двох роботах: На тарілочці з блакитною облямівкою подарунків не буде

Робітники посміялися над розповідями Азарова про їхню зарплату

Азаров поскаржився на своїх виборців: «помаранчевий електорат» активніший і агресивніший

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...