Топ Новини

Азаров дав 8 мільйонів на знесення дач в Русанівських і Воскресенських садах

19 жовтня 2012 в 14:55
Знесення однієї дачі в середньому коштуватиме близько 60 тис грн. Всього зрівняти з землею планується 133 садові ділянки Русанівських і Воскресенських садів у звязку із будівництвом Подільського мостового переходу.

Коммунальне підприємство КП «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м.Києва» 11 жовтня за результатами тендеру уклала угоду з ТОВ «Шатро» на знесення ділянок Русанівських і Воскресенських садів у рамках будівництва Подільського мостового переходу через Дніпро у Києві.

Вартість угоди склала 7,92 млн грн, повідомляється у «Віснику державних закупівель».

- В Киеве начался снос Русановских садов

Всього планується зрівняти з землею 133 ділянки Русанівських і Воскресенських садів, що підлягають знесенню в зв’язку з будівництвом Подільського мостового переходу. Споруди розбиратимуть з фундаментом, зелені насадження викорчують. В середньому знесення однієї дачі коштуватиме близько 60 тис грн, завершити роботи повинні до кінця наступного року.

Засновниками броварського ТОВ «Шатро» зі статутним фондом 20,5 тис. грн є Максим та Інна Онуфрієви.

Зносити споруди почали ще в жовтні минулого року, з мешканцями призначених під знищення будинків повинні були укласти договори про матеріальну компенсацію, надання квартир або будівництво нових будинків у Биківні. Однак власники будинків неодноразово заявляли, що пропонована грошова компенсація не покриває вартості їхніх домівок.

Головний архітектор столиці Сергій Целовальник пообіцяв уже наступного року відкрити міст. Київрада проголосувала за знесення Русанівських садів, щоб побудувати Подільсько-Воскресенський міст і дати дорогу метро на масив Троєщина.

У відповідності з проектом, потрібно знести 265 будинків, тобто вдвічі більше, ніж замовлено на останньому тендері.

Нагадаємо, початок знесення будинків на Русанівських і Воскресенських садах, які заважають будівництву Подільсько-Воскресенського мосту, планували на 15 серпня, проте роботи не почалися: затримка сталася через формальності — не вистачало дозволу міської адміністрації.

Читайте также:

Для новой развязки на столичном проспекте Науки снесут 25 домов (ФОТО)

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...