Аніщенко - медикам: Хто добре і багато працює, у того й платня відповідна

17 листопада 2011 в 13:02
Міністр охорони здоров'я України Олександр Аніщенко заявляє, що медичним працівникам у 2012 році підвищать зарплати на 13,5%.
medicine_mediki__033_znua.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

"У наступному році передбачається підвищення заробітної плати на 13,5%", - сказав він на засіданні колегії Міністерства охорони здоров'я в четвер у Києві.

За словами міністра, передбачається, що у лікарів зарплата буде залежати від обсягу та якості роботи, яка ними виконується. "Тут ми повинні диференціювати, хто добре працює, той повинен і отримувати більше", - сказав О.Аніщенко.

При цьому він підкреслив, що в Україні 47 тис. лікарів, а найбільший дефіцит лікарів - у первинній ланці. "У другому і третьому рівнях такого дефіциту немає", - заявив міністр.

Хто добре працює, той повинен і отримувати більше, - Аніщенко

За словами О.Аніщенка, у Києві найбільший дефіцит сімейних лікарів, дільничних педіатрів і терапевтів.

Міністр заявив, що для залучення лікарів до роботи у первинній ланці надання медичної допомоги необхідно їх зацікавити, у першу чергу, шляхом підвищення зарплати.

Окрім того, О.Аніщенко повідомив, що з наступного року запроваджується допомога на оздоровлення кожного медпрацівника, яка буде виплачуватися перед відпусткою.

За даними міністра, зараз в Україні 189 тис. лікарів.

Нагадаємо, як повідомляло ZN.UA, з України сьогодні масово тікають медики - країна стала донором медичних кадрів для інших держав - щорічно за кордон виїжджає більше 6 тис. медиків, через що у державі часто не вистачає рук.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...