Топ Новини

Андріївський узвіз під загрозою повного знищення

7 лютого 2012 в 10:38
На Андріївському узвозі через реконструкцію виникла загроза того, що споруди, які знаходяться там, сповзуть у котлован.
andreevsky_uzvoz_-3.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Через реконструкцію Андріївського узвозу будівлі, які стоять на ньому, можуть сповзти, як тільки почне танути сніг. Таку думку висловив глава комісії Київської міської ради з питань культури і туризму Олександр Бригинець.


«Бездумні дії з псевдо-реконструкцією Андріївського узвозу поставили унікальну історичну та туристичну вулицю під загрозу повного знищення. Танення снігів може призвести до того, що споруди просто сповзуть у котлован глибиною до 3-х метрів, виритий на ширину всієї проїжджої частини вулиці», - зазначив Бригинець.

Він зазначив, що до нього звернулися представники закладів культури, творчих спілок, громадських організацій і закладів громадського харчування, розташованих на Андріївському узвозі з проханням врятувати будинки на узвозі.

За його словами з початком реконструкції узвозу стан його пішохідної зони різко погіршився, стали руйнуватися фундаменти, а у будівлях, у тому числі і в Літературно-меморіальному музеї Булгакова з'являються тріщини.

За словами О.Бригинця, гроші будівельникам за проведені роботи ще не виплачено, а фінансування на продовження робіт теж не надходить.

На сьогодні проїзна частина розрита і не відокремлена від тротуару парканом, тому тротуари стали небезпечними для пішоходів - численні ями ледь прикриті дерев'яними настилами, відсутнє освітлення.

Нагадаємо, у вересні 2011 року почалися будівельні роботи на Андріївському узвозі. Спочатку роботи проводилися інтенсивно, а протягом останніх двох місяців будівельна діяльність фактично припинилася. !zn

Читайте також:

Контрактову площу перетворять на потворний комікс

Греція буде здавати в оренду історичні пам'ятники

Війна - палацам. Куди зникли історичні цінності з садиби Лянцкоронських?

За матеріалами: Українська правда
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...