Топ Новини

«Аль-Джазіра» передасть відеозаписи «Тулузького терориста» у прокуратуру Парижа

27 березня 2012 в 18:52
В «Аль-Джазіра» не хочуть, щоб до страшних убивств «додався ще й страшний телеспектакль». Усі французькі телеканали також домовилися між собою не показувати відеозапис, зроблений Мера.
tuluza_police3.jpg
20minutes.fr

Катарський телеканал «Аль-Джазіра» передасть до прокуратури Парижа всі наявні в його розпорядженні копії відеозаписів вбивств, скоєних тулузьким терористом Мохаммедом Мера. Відповідна домовленість була досягнута між керівництвом французького відділення каналу, родичами семи осіб, убитих злочинцем, і правоохоронними органами республіки.

«Як тільки ми отримали анонімний пакунок з цим відеоносієм, ми одразу передали його в поліцію», - повідомив адвокат «Аль-Джазіри» Антуан Компте. Глава французького бюро «Аль-Джазіри» Зіад Тарруш у свою чергу зазначив, «що була зроблена одна копія відеозапису, що була відправлена ​​в дирекцію каналу в Катарі». Саме катарське відділення прийняло рішення не показувати в ефірі кадри відеофільму, знятого Мера під час вчинення вбивств.

«Я не хотів би, щоб до страшних фактів додався ще й страшний телеспектакль», - додав Компте.

Як повідомив раніше Тарруш, на отриманому відеозаписі «можна побачити всі напади, вчинені в Тулузі і Монтобані, в хронологічному порядку». Він додав, що запис піддався монтажу: відеоряд супроводжується «релігійною музикою і співами, читанням віршів Корана». На відео також чути «голос людини, яка скоїла вбивства» і «крики жертв», уточнив він.

Провідні французькі телеканали - «Франс-2», «ТФ-1», «Каналь плюс», «БФМ-ТВ», «І-теле», «Ел-се-і», «Франс-24» - домовилися між собою не показувати відеозапис, зроблений Мера. «Це неможливо. Інакше ми будемо захищати тероризм, - зазначив Альбер Ріпамонті, головний редактор «І-теле». - Очевидно, що трансляція подібних кадрів матиме руйнівний вплив на суспільство. Показати такі відеозаписи вбивств у прямому ефірі, значить стати посібником терориста».

Згідно з поштовим штампом, бандероль у бюро «Аль-Джазіри» була відправлена ​​21 березня. Оскільки в цей день поліція почала багатогодинну облогу Тулузької квартири, в якій знаходився Мера, слідчі підозрюють, що посилка могла бути передана в поштове відділення не самим терористом, а його спільником.

Читайте також:

Телеканал «Аль-Джазіра» отримав поштою записи вбивств «Тулузького терориста»


У Франції звільнили вчительку за хвилину мовчання по «Тулузському стрілку»

«Тулузький стрілець» зняв усі вбивства на камеру і виклав у Мережу

Саркозі пригрозив кримінальною відповідальністю за відвідування терористичних сайтів

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...