Активістка FEMEN, яка брала участь у "Хрестоповалі", втекла з України до Парижа

5 вересня 2012 в 09:56
На раді FEMEN вирішили, не чекаючи арешту, евакуювати Інну Шевченко до Парижа для продовження роботи. «Під покровом української ночі Інна покинула квартиру через балкон» і дісталася на поїзді до Варшави, де записала відео-звернення.
shevcenko.jpg
dneprpost.info

Активістка жіночого руху FEMEN Інна Шевченко, яка брала участь у спилюванні хреста над Майданом Незалежності, залишила Україну.

«Активістка жіночого руху FEMEN та ідеолог хрестоповала Інна Шевченко, зважаючи на посилений тиск СБУ та РПЦ була вивезена організацією FEMEN з території України», - йдеться у повідомленні організації.

Як відомо, активістки жіночого руху FEMEN спиляли бензопилою і повалили хрест жертвам політичних репресій в Києві неподалік від Жовтневого палацу. За їхніми словами - цей акт був зроблений на підтримку дівчат з Pussy Riot.

У цій акції брала участь Інна Шевченко.

«Протягом двох тижнів після київського хрестоповала Інна знаходилася під цілодобовим зовнішнім спостереженням, а подвір'я її будинку було окуповано співробітниками СБУ. На раді організації було прийнято рішення, не чекаючи арешту, евакуювати активістку Шевченка до Парижа для продовження роботи», - повідомляють FEMEN.

«Під покровом української ночі Інна покинула квартиру через балкон і, діставшись на автомобілях з відривом від переслідувачів, до міста Коростень Житомирської області благополучно сіла в потяг Київ-Варшава», - йдеться у повідомленні.
 


У Варшаві Шевченко записала відео-звернення, в якому мотивує свою боротьбу з релігійними ідолами.

Читайте також:

Дві учасниці Pussy Riot втекли з Росії

Pussy Riot засудили акцію FEMEN зі спилюванням хреста

FEMEN мають намір вирушити до Росії на «Крестоповал»

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...