Топ Новини

Активісти Грінпіс перегородили шлях криголаму, найнятому для видобутку нафти в Арктиці (відео)

4 травня 2012 в 16:51
Видовищні акції Грінпіс, ​​за припущенням захисників природи, повинні допомогти їм зібрати 700 тисяч підписів проти ведення видобутку на арктичному шельфі.
4234234ce.jpg
Гринпис

Активісти Грінпіс з Німеччини, Нової Зеландії, Швеції та Данії утворили ланцюг з плавців на шляху криголама в Балтійському морі, найнятого компанією Shell для допомоги в розробці родовищ на арктичному шельфі, повідомляє Грінпіс Росії у своєму блозі в «Живому журналі».

«Рано вранці 4 травня човни екологів на кілька годин затримали криголам «Нордіка» (Nordica) у Балтійському морі. Потім їх змінили плавці: вісім активістів з Німеччини, Нової Зеландії, Швеції і Данії, включаючи директора Грінпіс Скандинавії Мадса Крістенсена, які створили живий ланцюг на шляху судна», - йдеться в повідомленні.

Ця акція Грінпіс проти нафторозвідки в Арктиці стала четвертою з початку травня. Перше протистояння відбулося 1 травня, коли 20 активістів піднялися на борт судна «Нордіки» під час його підготовки до відплиття з Гельсінкі. «Зелені» пробули на судні 10 годин, а потім були зняті поліцією і доставлені у відділок. Після цього ще 22 активіста підпливли до криголаму на надувних човнах і каное і розтягнули перед криголамом банери із закликами до Shell відмовитися від планів з буріння в Арктиці.

У четвер «зелені» знову забралися на «Нордіку» і прикували себе наручниками до палуби. Як пояснив представник Грінпіс Росії, прикуті активісти перебували на судні протягом десяти годин, потім криголам зайшов в один з невеликих шведських портів, де «зелених» затримала поліція і перепровадили у дільницю.

Видовищні акції Грінпіс, за припущенням захисників природи, повинні допомогти їм зібрати 700 тисяч підписів проти ведення видобутку на арктичному шельфі. На сьогоднішній момент в розпорядженні Грінпіс більше 400 підписів. Як неодноразово заявляли представники Грінпіс, в даний час технології ліквідації нафторозливів в Арктиці не існує, і будь-яка аварія призведе до згубних наслідків для тендітної полярної природи.

Читайте також:

«Грінпіс»: У деяких регіонах України продукти харчування забруднено радіоактивними речовинами

Путін удостоївся премії «Золотий кліщ» як головний ворог Байкалу

Грінпіс: Масштаб аварії на «Фукусімі» вже досяг 7-го рівня, як у Чорнобилі

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...