Топ Новини

Адвокати: Злочинниця Коршунова, що ледь не вбила Ландика, ще і користолюбна

11 грудня 2011 в 14:36
Адвокати депутата Луганської міськради Романа Ландика заявляють, що потерпіла Марія Коршунова використовує ажіотаж навколо цієї справи з метою уникнення кримінальної відповідальності і для власного збагачення.

На цьому акцентували Наталія Суслікова та Юрій Березовський у заяві, переданій агентству УНІАН.

"Аналізуючи факти, які встановлюються в ході судового процесу над Ландіком, ми доходимо висновку, що Коршунова використовує ажіотаж, який виник у суспільстві навколо справи щодо нашого підзахисного не тільки для уникнення кримінальної відповідальності за скоєне, а й для особистого, шляхом здирництва та шахрайства, збагачення", - зазначили захисники.

Як зазначають Н.Суслікова та Ю.Березовський, «судовий розгляд справи вже засвідчив, що в ніч з 3 на 4 липня 2011 року у ресторані “Баккара” виник конфлікт між двома групами осіб – з одного боку - це М.Коршунова та її подруги, з іншого –Р.Ландик і його друзі».

За словами адвокатів, із матеріалів, які вже досліджені судом, випливає, що «ініціатором конфлікту була саме М.Коршунова, яка першою застосувала фізичну силу та розпочала бійку, в ході якої, ставлячи під загрозу життя Р.Ландика, завдала йому удар скляним графином по голові».

У той же час, наголошують адвокати, «піддавшись нападу та отримавши тілесне ушкодження Р.Ландик правомірно застосував силу для припинення протиправних дій М. Коршунової, її затримання та передачі органам правопорядку як особи, що скоїла злочин. При цьому одна з подруг М.Коршунової, намагаючись перешкодити затриманню, завдавала ударів по скривавленій рані на голові Р.Ландика»

З огляду на викладене Н.Суслікова та Ю.Березовський наголошують, що органами досудового слідства допущено «грубу помилку, що призвела до незаконного притягнення Р.Ландика до кримінальної відповідальності, і яка потребує свого негайного виправлення».

«Враховуючи перебіг судових подій та встановлені факти, ми сподіваємось, що суд не тільки встановить невинуватість Р.Ландика, а й, дослідивши обставини справи, дасть належну юридичну оцінку діям М.Коршунової, яка створила конфлікт, розпочала бійку, та порушивши закон, зуміла не тільки уникнути відповідальності, а й збагатитись», - заявляють адвокати сина депутата - «регіонала».


Нагадаємо, що 4 липня в луганському ресторані «Баккара» Р.Ландик жорстоко побив 20-річну М.Коршунову. Відеозапис інциденту викликав величезний суспільний резонанс в країні, і проти Р.Ландика порушили кримінальну справу за статтею «хуліганство».

Р.Ландик втік до Росії, але був спійманий і етапований до Луганська.

Суд над Р.Ландиком розпочався 8 листопада.

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...