Топ Новини

Абсолютна більшість українців знову проголосувала б за Незалежність

20 серпня 2012 в 09:47
Число прихильників Незалежності перевищує число противників у кожному з регіонів України. Найбільше підтримують Незалежність молодь, найменш - літні люди.
ukrflag.jpg
ZN.UA

Більшість українців (61%) підтримала б проголошення Незалежності України, якби перед ними постав такий вибір сьогодні. При цьому 26% - не підтримали б, ще 13% - не визначилися. Про це свідчать дані опитування, проведеного Соціологічної групи «Рейтинг» у серпні.

Якщо на Заході підтримали б незалежність майже 90%, на Півночі та в Центрі - близько 70%, то на Сході, Півдні та Донбасі - менше половини 47% і 44% відповідно. При цьому число прихильників незалежності перевищує число противників у кожному з регіонів України.

Найбільше підтримують Незалежність молодь, найменше - літні люди.

Опитування проводилося Соціологічною групою «Рейтинг» 8 — 18 серпня серед 2000 респондентів по всій Україні. Метод дослідження: особисте формалізоване інтерв'ю згідно з опитувальником (face to face). Помилка репрезентативності дослідження (з ймовірністю 0,95): для значень близьких до 50% похибка становить не більше 2,2%, для значень близьких до 30% - не більше 2%, для значень близьких до 10% - не більше 1,3 %, для значень близьких до 5% - не більше 1%.

Читайте також:

За останні півроку число патріотів в Україні зросло на 10%

За два роки число готових боротися за Батьківщину зі зброєю в руках впало на 10%

Зарплати як і раніше хвилюють українців більше, ніж демократія

Підтримують відділення Донбасу, Криму чи Галичини від 2 до 5% українців

 

 

За матеріалами:
Теги
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...