Топ Новини

Абітурієнтам збільшили терміни подання документів на вступ до ВНЗ

30 червня 2011 в 06:36
Міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник збільшив терміни прийому заяв та документів на вступ з 15 до 30 днів (з 1 липня до 31 липня включно).
studenti.jpg
ed.ruvr.ru

При цьому до 5 липня учасники зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) повинні отримати свої результати. Також до 5 липня має бути розглянуто апеляції учасників ЗНО.

Як розповів Д.Табачник на селекторній нараді з ректорами вищих навчальних закладів та керівниками регіональних управлінь освіти, зміни в Умовах прийому до вищих навчальних закладів у 2011 році зменшать черги абітурієнтів і дозволять знизити напругу в роботі приймальних комісій.

Окрім того, щоб не допустити порушень при зарахуванні абітурієнтів, встановлено чіткі терміни формування і коригування рейтингових списків вступників, рекомендованих до зарахування.

Д.Табачник також нагадав про проведений експеримент «Електронний вступ 2011». Він підкреслив, що цей експеримент поширюється на вищі навчальні заклади III - IV рівнів акредитації усіх форм власності та підпорядкування, і участь у ньому зазначених установ є обов'язковою.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...