Топ Новини

У Швейцарії мають намір обмежити імміграцію з екологічних причин

2 листопада 2012 в 19:11
У Швейцарії проживають 8 мільйонів людей, причому близько чверті з них - іноземці. Учасники групи Ecopop стверджують, що виступають проти будь-яких форм ксенофобії та расизму, однак переконані, що країні необхідно обмежити імміграцію, щоб уникнути урбанізації і зберегти сільські угіддя.
Lake_Thun_Spiez_Switzerland.jpg
fotoart.org.ua

 

Група швейцарських захисників навколишнього середовища зібрала достатньо підписів для проведення національного референдуму з питання про імміграцію. Група під назвою Ecopop стверджує, що Швейцарія перенаселена, а її природні ресурси знаходяться під загрозою.
 
Активісти добиваються введення лімітів на зростання населення за рахунок імміграції на рівні 0,2% на рік, а також виділення 10% іноземної допомоги на заходи з обмеження народжуваності.
 
У Швейцарії проживають 8 мільйонів чоловік, причому близько чверті з них - іноземці.
 
Членам групи вдалося зібрати під петицією про проведення референдуму 120 тис. 700 завірених підписів, що набагато перевищує поріг в 100 тисяч, необхідних конституцією.
 
Ecopop стверджує, що виступає проти будь-яких форм ксенофобії та расизму, однак її учасники переконані, що країні необхідно обмежити імміграцію, щоб уникнути урбанізації і зберегти сільські угіддя.
 
«Від перенаселеності страждають природа, орні землі та сільська місцевість, а якість життя безперервно погіршується», - заявив один з активістів, колишній директор міністерства захисту навколишнього середовища Швейцарії Філіп Рок.
 
Відповідно до швейцарської системою прямої демократії, референдуми можуть проводитися не менше чотирьох разів на рік.
 
У квітні уряд погодився знову ввести в дію імміграційні квоти на працівників з країн східної і центральної Європи, що входять до складу ЄС.
 
Це рішення викликало критику з боку офіційних осіб Європейського союзу.
 
До 2011 року Швейцарія мала квоту в 2 тисячі видів на проживання для громадян країн, що входять в так звану групу А, тобто країн, які увійшли до складу ЄС в 2004 році.
 
Права Швейцарська народна партія також зібрала достатньо підписів для проведення референдуму щодо запровадження жорсткіших квот на імміграцію.
 
Читайте також:
За матеріалами: Би-би-си
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...