Київська влада обіцяє очистити столицю від бездомних собак

21 грудня 2011 в 17:51
КМДА планує завершити стерилізацію всіх бездомних собак до 2014 року, а також забезпечити відсутність бездомних собак у центрі Києва до 2015 року. Про це сказав перший заступник голови Київміськадміністрації Олександр Мазурчак.
animal_dog_sobaka-1.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

За його словами, загалом у столиці близько 12 тис. бездомних собак, протягом 2010-2011 років було стерилізовано близько 6,7 тис. Вартість стерилізації однієї тварини становить 350 гривень. Він також повідомив, що для того, щоб зупинити популяцію, потрібно стерилізувати не менше 90% тварин.

О.Мазурчук зазначив, що операції зі стерилізації місто планує проводити за рахунок коштів міськбюджету.

"Далі йде питання поступового виведення собак з вулиць. Ми в цьому році зробили відповідні дії - ми забрали собак зі шкіл, дитсадків, лікарень і пляжів, далі - ми забираємо звідти, де немає умов для їх проживання, і з центральної частини міста. За нормальної роботи і нормального фінансування за 3 роки цю проблему можна вирішити. Собаки будуть під опікою волонтерів, а ті, в кого немає опікуна, будуть у притулках для тварин", - сказав О.Мазурчак.

Він додав, що в разі якщо волонтери будуть брати тварин до себе на піклування, то місто в свою чергу забезпечить стерилізацію собак, а також надалі щеплення і лікування у разі  необхідності.

Також О.Мазурчак зазначив, що ті собаки, які залишаться без опікуна, будуть знаходитися в притулках для тварин.

Як повідомлялося, найближчим часом у Києві на вулиці Автопаркова в Дарницькому районі з'явиться Центр захисту тварин для утримання 1,5 тис. собак.

За матеріалами: Українські новини
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...