Топ Новини

80% українців одружуються, кохаючи один одного

6 березня 2012 в 12:03
Згідно з результатами соціологічного опитування, більшість українців одружуються, кохаючи один одного. Найбільш міцні сім'ї серед громадян, чий вік сягнув 50-54 років.
brak_marriage_svadba_kolca_6.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Згідно з даними дослідження компанії Research&Branding Group, більшість українців одружуються, кохаючи один одного.

Так 79% мешканців України зважилися на реєстрацію шлюбу, керуючись почуттями, 15% оформили свої стосунки, покладаючись більшою мірою на розум (за розрахунком - ред.). 6% респондентів не змогли відповісти на запитання, що ж спонукало їх укласти шлюб.

Як показали дані опитування, більшість українців або є наразі в офіційному шлюбі (68%), або перебували в офіційному шлюбі раніше, а зараз розлучені (11%). Розлучених серед жінок у 2 рази більше, ніж серед чоловіків (14% і 7% відповідно). Серед чоловіків майже у 2 рази частіше зустрічаються ті, хто ще не перебував у шлюбі (20% і 12% серед жінок і відповідно).

Найбільше число тих, хто перебуває сьогодні у шлюбі, у віковій групі 50-54 роки (80%), а найменше - серед молоді до 30 років (44%).

У період з 10 по 20 лютого 2012 року компанія Research&Branding Group провела дослідження громадської думки населення України щодо ставлення українців до інститутів сім'ї та шлюбу. Збір інформації проводився методом особистого інтерв'ю в 24 областях України та Криму. Респонденти відбиралися за квотною вибіркою, що репрезентує доросле населення країни за місцем проживання (область), статтю і віком. Обсяг вибіркової сукупності склав 2079 осіб. Очікувана середня помилка вибірки складає 2,2%.

Читайте також:

Українцям полегшили процедуру розлучення

Депутати хочуть заборонити українкам виходити заміж у 17 років

Рада прийняла закон про власність подружжя

Українці стали частіше зустрічати Новий рік у колі сім'ї

У Києві стали менше розлучатися

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...