Топ Новини

Виявлено точне місце вбивства Юлія Цезаря

11 жовтня 2012 в 13:19
На Марсовому полі Риму іспанські археологи виявили точне місце вбивства Юлія Цезаря. Знахідка підтверджує теорію істориків про те, що Цезар був головою на засіданні Сенату і був убитий на належному йому за статусом місці.
111a46bb4dbbff868ae1a44374dd7c1857.jpg
: французький актор Ален Делон у ролі Гая Юлія Цезаря

Під час розкопок на місці першого кам'яного театру Помпея (Рим, Італія) вчені знайшли цементну плиту, яка явно не належить до внутрішніх будівель і є своєрідним пам'ятником Юлію Цезарю, одному з найвидатніших людей античності.

На думку фахівців, постамент три метри завширшки і два метри заввишки був встановлений на місці вбивства Цезаря у часи правління його троюрідного племінника і спадкоємця - імператора Августа. Розташування плити підтверджує теорію істориків про те, що Цезар був головою на засіданні Сенату і був убитий на належному йому за статусом місці.

Видатний політичний діяч, полководець і письменник свого часу Гай Юлій Цезар загинув від рук республіканців-змовників 15 березня 44 року до нашої ери під час засідання Сенату. Вчені вважають, що за попередньою домовленістю кожен із змовників намагався завдати йому хоча б одного удару гострою дерев'яною паличкою для письма.

Після смерті на тілі давньоримського диктатора були виявлені 23 колоті рани. На сьогоднішній день точно невідомо, чи помер Цезар від смертельного удару на виявленому археологами місці або ж від крововтрати в іншому оточенні.

Читайте також:

Археологи розкопали гробницю королеви індіанців майя

В Україні знайшли унікальну ікону, яка могла належати Мономаху (відео)

Вчені виявили нове підтвердження пророкувань майя про «кінець світу» (фото)

У Туреччині виявлено дивні хетські рельєфи із зображенням зниклих левів (фото)

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...