Вчені створили реактивні мікрочастинки (ВІДЕО)

28 серпня 2012 в 13:41
Самі вчені говорять, що нова технологія поки далека від практичного застосування. Справа в тому, що частинки «живуть» у воді не більше п'яти хвилин.
1327461969_300_25-05-25.jpg
randomstar.org

Учені з Каліфорнійського університету створили реактивні мікрочастинки, здатні пересуватися у воді. Стаття вчених з'явилася у журналі ACS Nano.

Об'єктом дослідження виступали частинки зі сплаву алюмінію і галію діаметром близько 20 мікрометрів. З одного боку вони були вкриті титановою плівкою. При потраплянні у воду незахищена половина частинки починала з нею реагувати з утворенням водню і гідроксиду алюмінію.

Виникнення бульбашок газу сприяло появі реактивної тяги. Як показали досліди, у воді такі частинки здатні розвивати швидкість до 3 міліметрів на секунду. У більш в'язких середовищах, як, наприклад, кров (частинки такого роду розглядаються як потенційні постачальники ліків), значення швидкості помітно нижче.

Самі вчені говорять, що нова технологія поки далека від практичного застосування. Справа в тому, що частинки «живуть» у воді не більше п'яти хвилин. Крім того, при розчиненні частинок утворюються сполуки алюмінію та галію, які, при використанні їх у медицині, можуть становити небезпеку для людини.Читайте також:

Вчені створили ваги для вимірювання маси молекул

Вчені припустили, що Всесвіт утворився не від вибуху, а просто «замерз»

Вчені вивчають новий тип блискавок — «ельфи» і «джети» (фото/відео)

Астрономи дізналися, звідки з’явилися зірки у 300 разів більші за Сонце

 

За матеріалами: Лента.ру
Теги Наука
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...