Вчені розкрили таємницю Бермудського трикутника

12 грудня 2012 в 12:07
Зникнення кораблів і літаків у районі Атлантичного океану відбуваються через природний газ метан, що виділяється з тріщин стародавніх плит. На думку вчених, газ перетворюється на гігантські бульбашки, які досягають поверхні і «поглинають» все, що зустрінеться їм на шляху.
DETAIL_PICTURE_765463_44784840.jpg
mk.ru

Загадка Бермудського трикутника, що «поглинав» судна, які потрапляли в нього, хвилює людство понад півстоліття. Учені з Австралії підійшли до таємниці з іншого боку і, здається, її розгадали.

Співробітники австралійського університету Монаша у Мельбурні Джозеф Монаган і його помічник Девід Мей стверджують, що таємничим зникненням кораблів і літаків у сумнозвісному районі Атлантичного океану існує логічне пояснення. На їхню думку, у всьому винен природний газ метан, що виділяється з тріщин стародавніх плит, якими закладено океанічне дно в цьому регіоні.

Згідно з їхньою теорією, газ, що звільнився з дна океану, перетворюється на гігантські бульбашки, які досягають поверхні і «поглинають» все, що зустрінеться їм на шляху. Вчені стверджують, що метанові формування досягають таких розмірів, що, розірвавшись на поверхні води, можуть навіть збити навіть літаки, що летять низько.

Спочатку дослідники перевірили свою теорію, створивши комп'ютерну модель, яка підтвердила, що будь-яке тіло, яке потрапило в газову бульбашку, опиняється у пастці і опускається на дно. Потім вчені провели відповідний експеримент вже у польових умовах. Наповнивши великий резервуар водою, вони помістили на її поверхню кілька іграшкових кораблів, а знизу почали подавати метан.

Виявилося, що судна, яким не пощастило потрапити у центр бульбашки, йшли на дно. Також вчені пояснили, чому у Бермудському трикутнику часто знаходили кораблі з мертвими тілами - члени екіпажу просто-напросто задихалися від шкідливого метану. Як би там не було, на даний момент, світове вчене співтовариство не поспішає офіційно визнавати теорію австралійців.

Читайте також:

Поруч з Бермудським трикутником вчені знайшли затонуле місто (ВІДЕО)

Вчені перетворили рослини на джерело електрики (ВІДЕО)

Вчені вперше отримали реальне зображення ДНК (ФОТО)

За матеріалами:
Теги Наука
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...