Вчені пояснили геній Ейнштейна незвичайною формою мозку

28 листопада 2012 в 16:41

 "Саме його мозок стоїть за деякими з найбільших наукових відкриттів ХХ століття. Але нове дослідження виявило, що геній Альберта Ейнштейна міг зводитися до того, що вміст його черепної коробки мав досить дивну форму", - повідомляє Daily Mail.

Відкриття було зроблено в результаті аналізу 14 фотографій з приватної колекції Томаса Харвея, патологоанатома, який розподілив мозок Ейнштейна на 2000 тонких пластинок. Фотографії мозку до того, як його розділили, були зібрані разом - так вийшла "колійна карта", що з'єднує його в єдине ціле, пояснює автор статті Леон Вотсон.

"Дін Фолк з Університету штату Флорида зауважив, що мозок Ейнштейна збільшений у відділах, які передають нервові імпульси до обличчя і мови, і в області префронтальної кори, яка відповідає за концентрацію та перспективне планування", - пише видання.

Більша кількість речовини в областях, пов'язаних з обличчям та мовою, пояснює, що його мислення було швидше "мускульним", ніж виражалося в словесній формі, передає висновки дослідника автор статті.

Подальше дослідження може допомогти визначити, чи був у Ейнштейна спочатку незвичайний мозок або його виняткова розумова праця став причиною того, що його мозок розширився незвичайним чином, відзначає автор.

"Хоча загальний розмір і асиметрична форма мозку Ейнштейна в межах норми, його префронтальна, соматосенсорная, первинна рухова, тім'яна, скронева та потилична кора були екстраординарні", - передає автор статті слова Фолка.

"Вони могли створити неврологічні основи для деяких з його зорово-просторових і математичних здібностей", - вважає дослідник.

Читайте також:

Теорія відносності Ейнштейна встояла

Вчені отримали нові докази помилковості теорії відносності Ейнштейна

Вчені готові спростувати теорію відносності Ейнштейна

 

За матеріалами:
Теги Наука
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...