Топ Новини

Вчені мають намір синтезувати неіснуючі елементи таблиці Мендєлєєва

5 жовтня 2012 в 05:37
Японські вчені мають намір синтезувати 119 і 120 елементи таблиці Мендєлєєва, яких поки не існує в природі. Коли планується провести експеримент, вчені не уточнили.
default.jpg
news2000.com.ua

Японські вчені з державного Інституту природничих наук «Рікен» готуються синтезувати 119 і 120 елементи таблиці Мендєлєєва, яких в природі поки не існує.

Для того, щоб отримати 119 елемент, ученим належить з'єднати ядра ванадія і кюрія. Для отримання ж 120 елемента будуть потрібні ядра того ж кюрія і хрому. Для свого досвіду вчені будуть використовувати прискорювач частинок і модернізований газорозрядний іонний сепаратор. Коли саме планується провести експеримент, вчені не уточнили.

Раніше хімікам з інституту «Рікен» вдалося синтезувати 113 елемент таблиці Мендєлєєва. Для визнання цього відкриття японцям доведеться повторити реакцію у незалежній лабораторії.

У природі не існує жодного елемента, атомне число якого перевищує 92 - як в урану. Більш важкі елементи можна отримати тільки штучним шляхом - наприклад, в атомному реакторі. Елементи з атомним числом більше 100 можна отримати тільки в прискорювачах, в яких відбувається злиття ядер складових елементів. На сьогоднішній день найважчий визнаний елемент - 116. Визнання відкриття 113, 115, 117 і 118 елементів домагаються російські вчені.

Читайте також:

Таблиця Мендєлєєва поповнилася трьома новими елементами

У таблицю Мендєлєєва включили два нові елементи

У таблицю Мендєлєєва внесуть зміни

Фізики відкрили шість нових ізотопів надважких елементів

За матеріалами:
Теги Наука
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...