Вчені математично довели можливість інопланетного походження життя

26 вересня 2012 в 12:53
Згідно з моделлю, примітивні мікроорганізми могли прибути на Землю у далекому минулому. Вчені стверджують, що наша планета також могла стати розсадником життя для інших планет у Всесвіті.
planet.jpg
dailymail.co.uk

Вчені стверджують, що інопланетні мікроби, які подорожували крізь космос мільйони років, могли занести життя на Землю, пише Daily Mail.

«Теорія заснована на обчисленнях, які свідчать про високу ймовірність потрапляння на Землю фрагментів гірської породи з планет інших сонячних систем багато років тому. Як пишуть вчені в журналі Astrobiology, деякі з них могли принести з собою мікроорганізми», - зазначає Марк Прігге.

У дослідженні йдеться, що «сплячі» мікроби могли вижити в довгій мандрівці крізь космос, незважаючи на високий рівень радіації. Крім того, на думку вчених, примітивні форми життя могли з легкістю перебратися з Землі на планети за межами Сонячної системи. Такий сценарій, названий «літопанспермія», може означати, що Всесвіт рясніє формами життя, схожими на земне.

«Якщо цей механізм працює, є передумови наявності життя у Всесвіті», - зазначив Едвард Белбруно, керівник дослідження з Прінстонського університету в США. Висновки були представлені на Європейському конгресі планетарних наук в Мадриді.

Читайте також:

Вчені змоделювали загибель Землі (відео)


Людство за 40 років знищило майже третину біоресурсів Землі

Google показала зміни ландшафту Землі за 40 років (відео)

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...