Топ Новини

Українські археологи починають пошуки палацу княгині Ольги і місця поховання святих Бориса і Гліба

1 червня 2012 в 09:54
Вже зроблено перші кроки - проведено розвідувальне шурфування, яке істотно доповнило дані про історичну топографію давнього Вишгорода. Також було знайдено низку унікальних артефактів.
_DSC8478.JPG
Андрей Товстыженко, ZN.UA

Біля Вишгорода Київської області українські вчені почнуть пошуки заміського палацу княгині Ольги і місця поховання святих Бориса та Гліба.

Про це було оголошено вчора на XVIII науково-практичній конференції «Старожитності Вишгородської землі», яка проводилася з нагоди 80-річчя утворення Київської області.

Засновниками цього проекту стали Інститут археології Національної академії наук України, Вишгородський історико-культурний заповідник і Центр культури та історії Київської Русі «Парк Київська Русь».

Представник Інституту археології Всеволод Івакін повідомив, що в рамках проекту вже зроблено перші кроки - проведено розвідувальне шурфування, яке істотно доповнило дані про історичну топографію давнього Вишгорода. Також було знайдено низку унікальних артефактів.

«Ми віримо, що знайдемо на Вишгородській землі заміську резиденцію княгині Ольги і поховання Бориса і Гліба», - сказав президент Парку Володимир Янченко.

Читайте також:

Київська Русь - десь неподалік від Києва...

На території Луганської області виявлена резиденція ханів Золотої Орди XIV століття

Українська експедиція у Чорному морі перевірить гіпотезу про всесвітній потоп

Археологи знайшли на будівництві у Львові залишки вежі XV століття

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...