У Роскосмоса немає точних даних про місце падіння «Фобос-Ґрунта»

16 січня 2012 в 07:24
Руйнування космічного апарату "Фобос-Ґрунт", згідно з розрахунками російських фахівців, мало відбутися над територією Бразилії, проте підтвердження про це до Роскосмосу не надходило. Про це повідомив заступник керівника Роскосмосу Анатолій Шилов.
fobos_grunt_roscosmos3.jpg
roscosmos.ru

«На висоті 10 км над поверхнею Землі над територією Бразилії сталося руйнування космічного апарата. Це розрахункова точка, тому підтвердження, що саме на цій точці сталося руйнування, воно має імовірнісний характер. У цей час ніхто не спостерігав руйнування космічного апарата, тому ані візуального, ані іншого підтвердження немає», - сказав він.

За його словами, якщо якісь уламки апарату долетіли до суші, їх буде виявлено місцевими жителями. «Якщо не буде нічого виявлено на землі, то буде зареєстровано остаточно факт, що апарат весь згорів у щільних шарах атмосфери», - сказав Шилов.

Як повідомлялося, автоматична міжпланетна станція «Фобос-Ґрунт», перша за 15 років російська АМС, призначена для доставки зразків ґрунту з супутника Марса, після запуску в ніч на 9 листопада не змогла вийти на траєкторію перельоту до Марса і знаходиться на опорній навколоземній орбіті.
 

За матеріалами:
Теги Наука
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...