Топ Новини

У Росії готують програму створення генної і психофізичної зброї

22 березня 2012 в 13:57
До кінця року у Росії підготують програму створення променевої, фізичної, хвильової, генної і психофізичної зброї. Завдання зі створення зброї на нових фізичних принципах закладені на 2011-2020 роки, заявив міністр оборони Росії.

До кінця 2012 року у Росії підготують програму створення променевої, фізичної, хвильової, генної і психофізичної зброї. Про це повідомив міністр оборони Росії Анатолій Сердюков.

За словами Сердюкова, завдання зі створення зброї на нових фізичних принципах закладені на 2011-2020 роки. Можливий обсяг фінансування програми не уточнюється.

Окрім Росії розробкою нестандартних видів зброї активно займаються у США. Як повідомлялося, в рамках програми MEDUSA (Mob Excess Deterrent Using Silent Audio) американці розробляють так звану "телепатичну гармату". Створювані новою зброєю звукові хвилі повинні вселяти людині страх.

Також у США завершили розробку теплової електромагнітної гармати, призначеної для розгону демонстрацій. Несмертельна зброя, відома як "промінь болю", передає потужну теплову хвилю на відстань до кілометра. На початку 2011 року американська компанія Raytheon пропонувала "больову гармату" індійським військовим.

Читайте також:

ЄС закликав Росію припинити постачання зброї до Сирії

США провели випробування «мікрохвильової гармати» для придушення вуличних заворушень (відео)


У США випробували ракету з вертикальним зльотом і посадкою (фото / відео)

У США випробували самонавідні кулі

США готують до запуску у виробництво «зброю майбутнього» (відео)

За матеріалами:
Теги Наука світ
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...