Топ Новини

У Німеччині студенти-археологи випадково знайшли давньоримський храм (фото)

4 травня 2012 в 14:08
Розкопки велися більше місяця, і тепер учені говорять, що вік виявленої будівлі складає близько 2 тисяч років і що це був храм.
Rumscheid-25_DSC0086_Rumscheid.jpg
uni-bonn.de

Студенти-археологи з Боннського університету випадково виявили давньоримський храм.

У березні 2012 року група студентів-археологів під час занять у дворі університету з ведення розкопок на місці виявила фундамент якогось старого будинку.

Розкопки велися більше місяця, і тепер учені говорять, що вік виявленої будівлі складає близько 2 тисяч років і що це був храм.

Приміщення храму мало розміри 6,75 на 7,5 метра. Сама будівля була або повністю дерев'яною, або глиняною з дерев'яним дахом.Усередині фундаменту були виявлені уламки посуду, вік якого перевищує 2,8 тисячі років.


Примітно, що раніше археологи не припускали, що місцевість, де розташований Боннський університет, була в минулому населена. На даний момент відомий тільки один аналогічний храм, виявлений в землі Північний Рейн-Вестфалія в 2006 році. Тоді фундамент був знайдений під час будівельних робіт.


Вчені кажуть, що після завершення розкопок і витягання всього цінного, фундамент стародавнього храму буде засипано, а на його місці, можливо, буде щось побудовано (на території університетського містечка Боннського університету будівництво ведеться досить активно).


За словами археологів, це буде зроблено через те, що фундамент зберігся досить погано, тому зберігати його немає особливого сенсу.

Читайте також:

Вчені навчили програму знаходити стародавні поселення за знімками з космосу

В Англійському місті Бат знайшли скарб із 30 тис. римських монет

У Китаї знайшли останки невідомого предка людини (фото)

Америку відкрили не Колумб і не вікінги, а мисливці кам'яного століття з Європи

За матеріалами: Лента.ру
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...