Топ Новини

Сучасна людина обирає собі пару так само, як і неандертальці

3 червня 2012 в 14:00
Модель відбору партнерів довела свою життєздатність протягом багатьох тисячоліть і дозволяє людському роду успішно обзаводитися здоровим, красивим і талановитим потомствомс
ludi_socium_deti_obshestvo_mama_rebenok_5.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Спільне дослідження вчених з декількох університетів США і Європи показало, що сучасна людина обирає собі пару так само, як і неандертальці.

Чоловіки звертають увагу насамперед на фізичну привабливість жінки. Жінок найбільше цікавлять матеріальне становище і морально-вольові якості чоловіків. Тобто, жінки використовують свою красу, щоб привернути увагу більш «якісних» представників сильної статі, в свою чергу, чоловіки перебувають у постійному пошуку привабливої ​​жінки, яка погодитися поєднатися з ним.

Автори дослідження резюмують, що подібна модель відбору довела свою життєздатність протягом багатьох тисячоліть і дозволяє людському роду успішно народжувати здорове, красиве і талановите потомством.

Цей висновок був зроблений у результаті серії тестів. Кільком десяткам людей пропонувалося взяти участь у серії міні-побачень із незнайомими ними представниками/представницями протилежної статі. Після кожного побачення, чоловіки і жінки відзначали - хотіли б вони знову зустрітися. Крім цього, вони заповнювали докладні анкети, в яких відзначали якості, на підставі яких вони обирають свою ідеальну половину, наприклад, фізична привабливість, фінансовий статус, стан здоров'я та батьківські таланти.

Чоловікам подобалися симпатичні жінки, а жінки звертали увагу в першу чергу на рівень достатку, кар'єрні перспективи і схожі характеристики чоловіків. При цьому, представниці прекрасної статі проявляли помітно велику розбірливість: чоловіки бажали продовження побачень з кожною другою жінкою, жінки були зацікавлені лише в кожному третьому чоловікові, з якими вони перетнулися на бліц-побаченні.

Дослідження було проведено Університетом Індіани, Берлінським Університетом Гумбольдта, Лондонською Школою Економіки і Університетом Едінбургу.

Читайте також:

Вчені визначили, що прості імена роблять людей привабливішими

Вчені прийшли до висновку, що високий статус у суспільстві корисний для здоров'я


Вчені: Спілкування в інтернеті мало відрізняється від звичайного

Геологи розповіли про могутню цивілізації, яку згубило зміна клімату

За матеріалами:
Теги Наука
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...