Стали відомі лауреати Нобелівської премії з економіки

10 жовтня 2011 в 11:53
Лауреатами Нобелівської премії з економіки за 2011 р. стали американці Томас Сарджент і Крістофер Сімс.

Вчені отримають грошовий приз у розмірі 10 млн шведських крон (1,1 млн євро) «за емпіричні дослідження причин і наслідків дії макроекономічних чинників».

Томас Сарджент и Кристофер Симс (фото - nobelprize.org)Т.Сарджент, який працює у Гарвардському університеті, показав, як структурна макроеконометрика може використовуватися для аналізу постійних змін в економічній політиці. Цей метод може бути застосовано для дослідження макроекономічних відносин, коли домогосподарства і фірми коректують свої очікування одночасно з економічними змінами.

Професор економіки Прінстонського університету К.Сімс розробив метод, який заснований на векторній авторегресії і дозволяє побачити залежність між економікою і тимчасовими змінами в економічній політиці. Вчений, зокрема застосував цей метод при вивченні наслідків збільшення ставки Центробанку.

Нагадаємо, церемонія вручення премії відбудеться у Стокгольмі 10 грудня, у день смерті її засновника - Альфреда Нобеля (1833-1896). Сума премії у кожній з номінацій становить 10 млн шведських крон (близько 1 млн євро).

За матеріалами:
Теги Наука
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...