Топ Новини

Росіяни через 8 років планують висадитися на Місяці

2 лютого 2012 в 13:15
Вже зараз у Росії оголошено відкритий конкурс у космонавти, і будь-який громадянин РФ, що має технічну або медичну освіту, може взяти в ньому участь.

Експедиція російських космонавтів з висадженням на Місяці може бути реалізована до 2020 року. Про це 2 лютого заявив глава Роскосмосу Володимир Поповкін.

"Сьогодні наука дозріла для того, щоб використовувати Місяць. Я думаю, що до 2020 року людина буде на Місяці", - сказав Поповкін в інтерв'ю радіостанції "Эхо Москвы".

Глава Роскосмосу нагадав про те, що було оголошено відкритий конкурс у космонавти, і будь-який громадянин РФ, що має технічну або медичну освіту, може взяти в ньому участь. "Спочатку буде заочний відбір. Але я можу сказати, що цей загін, швидше за все, буде готуватися на Місяць", - сказав Поповкін.

"Людина повинна бути на Марсі і на Місяці, тільки не так, як у 1969 році, просто залишити слід. Є дуже багато цікавого, що можна робити за допомогою Місяця: це і астрономічні лабораторії, і стеження за Сонцем", - сказав він.

Раніше Поповкін повідомляв, що Росія обговорює з європейськими та американськими партнерами плани зі створення місячних баз і освоєння ресурсів супутника Землі. Він говорив, що Росія планує до 2020 року запустити до Місяця два автоматичних апарати - "Луна-Глоб" і "Луна-Ресурс". Окрім того, розробляється перспективна пілотована транспортна система, яка буде здатна долетіти до Місяця.

За його словами, у планах також експедиція людини на Місяць. З НАСА і Європейським космічним агентством обговорюється два варіанти - або зробити базу на Місяці, або зробити станцію навколо Місяця.

Читайте також:

Через «Фобос-Ґрунт» російські місячні місії перенесуть більш ніж на рік


Французький астроном-любитель зняв падаючий «Фобос-Ґрунт»

Причиною невдалого запуску «Фобос-Ґрунта» могла стати програмна помилка





 

За матеріалами: Эхо Москвы , ,
Теги Наука
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...