Топ Новини

Південна Корея дозволила вилучати зі шкільних підручників теорію еволюції

6 червня 2012 в 20:03
В даний час віруючими в Південній Кореї себе вважають близько половини населення, причому християнство і буддизм мають приблизно рівні позиції. Однак опитування, проведене вчителями-стажерами, показало, що не віра є основним фактором, що визначає ставлення до еволюції.
evolution.jpg
computerra.ru

Міністерство освіти, науки і техніки Південної Кореї оголосило про те, що видавці можуть випускати нові підручники, з яких будуть виключені приклади еволюції. Тим самим відомство поступилося так званому Товариству за перегляд підручників, яке виступає за викладання студентам та школярам "правильних поглядів" на походження всього живого на Землі.

Товариство є відгалуженням Корейської асоціації креаціоністських досліджень, яка прагне представити докази на підтримку міфу, викладеного в біблійній Книзі Буття і з незрозумілих причин стрімко завойовує популярність у країні. На початку 2008 року в одному з найбільших розважальних парків країни Seoul Land з успіхом пройшла відповідна виставка. Тепер організатори мають намір провести ще одну виставку, яка повинна тривати три місяці.

При цьому креаціоністських стенд є навіть в кампусі провідного наукового закладу країни - Корейського інституту науки і техніки. У 1993 році його встановили вчені, які увірували в креаціонізм, а в самому інституті діє своя асоціація креаціоністських наук.

Наразі віруючими в Південній Кореї себе вважають близько половини населення, причому християнство і буддизм мають приблизно рівні позиції. Однак опитування, проведене вчителями-стажерами, показало, що не віра є основним фактором, що визначає ставлення до еволюції. Крім того, 40% вчителів біології погодилися з твердженням, що "основна частина наукового співтовариства сумнівається в теорії еволюції". При цьому половина опитаних відкинула думку про те, що сучасні люди є продуктом еволюційного процесу.

Креаціоніізм - теологічна і світоглядна концепція, в рамках якої основні форми органічного світу (життя), людство, планета Земля, а також світ у цілому, розглядаються як безпосередньо створені Творцем або Богом.

Читайте також:

Вчені виростили рослину з насіння, що 32 тис. років пролежала у вічній мерзлоті


Швидка зміна довкілля прискорює еволюцію живих істот


Вчені: Життя на Землі зародилося в прісній, а не в солоній воді


Жаби кинули виклик теоріям еволюції

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...