Названо нову дату першого польоту приватного корабля до МКС

7 травня 2012 в 06:26
Старт першого приватного космічного корабля Dragon був відкладений до 19 травня через необхідність додаткового тестування програмного забезпечення. У разі невдачі запуску 19 травня друга спроба буде зроблена 22 травня.

Перший приватний космічний корабель Dragon спробують відправити до МКС 19 травня 2012 року. Нову дату старту оголосили представники компанії SpaceX, якій належить апарат. Повернення корабля на Землю заплановано на 22 травня.

Старт Dragon раніше вже неодноразово переносився з різних причин. Спочатку запуск мав відбутися у листопаді 2011 року. Однак ця дата викликала заперечення у Роскосмоса, представник якого тоді заявив, що його відомство не має у своєму розпорядженні підтвердження того, що «комерційні кораблі належним чином відповідають прийнятим нормам безпеки космічних польотів».

Потім повідомлялося, що перший приватний космічний корабель буде відправлений до МКС в лютому 2012 року. Від Роскосмоса цього разу заперечень не послідувало, проте запуск Dragon довелося відкласти на кілька тижнів з технічних причин.

Наступною ймовірною датою запуску Dragon було оголошено 30 квітня. Однак за тиждень до призначеного терміну стало відомо, що старт у черговий раз відкладається через необхідність проведення додаткових перевірок обладнання.

Передостанньою вірогідною датою запуску Dragon було названо 7 травня, однак і цього разу старт було відкладено, як повідомлялося, "на невизначений термін» для перевірки обладнання.

Dragon - універсальний корабель, який може служити як вантажівкою, доставляючи 4,2 тонни вантажу на орбіту і повертаючи до 3 тонн з орбіти, так і пілотованим апаратом (до 7 осіб у команді). На орбіту Dragon повинна доставити ракета-носій Falcon 9, розроблена спеціально для цього проекту.

Читайте також:

Екіпаж МКС буде вести екологічні уроки з космосу для школярів


На МКС виявлено мікроби, здатні вивести її обладнання з ладу

ЦУП підкоригує орбіту МКС через небезпеку зіткнення з уламком супутника

За матеріалами: Лента.ру
Теги Наука
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...