NASA представило капсулу космічного корабля для підкорення далекого космосу

Поділитися
Корпус нового корабля Orion зовні нагадує кораблі «Меркурій» і «Аполлон», які експлуатувалися у 1960-ті - 1970-ті роки, проте за розмірами все ж перевищує їх. Перший випробувальний політ Orion відбудеться в 2014 році.

Національне управління США з аеронавтики і дослідження космічного простору (NASA) представило корпус нового корабля Orion, за допомогою якого американські вчені будуть досліджувати дальній космос.

«Доставка капсули Orion в Центр Кеннеді є важливим кроком у здійсненні завдання, поставленого президентом (Бараком Обамою-ред.), - послати людину до астероїда до 2025 року і до Марсу у 2030-х роках. Користуючись послугами приватних компаній із доставки вантажів та екіпажу на Міжнародну космічну станцію, NASA концентрує зараз свої зусилля на розробці систем нового покоління з дослідження дальнього космосу. Постачання першого апарату Orion і нещодавній успішний політ комерційного корабля Dragon свідчать про те, що космічна стратегія США працює», - заявив заступник директора NASA Лорі Гарвер.

Зовні Orion нагадує кораблі «Меркурій» і «Аполлон», які експлуатувалися в 1960-ті - 1970-ті роки, проте за розмірами все ж перевищує їх. У найбільш широкій частині корабель досягає в діаметрі п'яти метрів. Алюмінієвий корпус цієї 23-тонної капсули був виготовлений основним підрядником NASA в даному проекті - авіакосмічною корпорацією Lockheed Martin.

Протягом найближчих півтора років фахівці займуться остаточною збіркою пілотованого апарату: на ньому будуть встановлені двигуни, тепловий захист, авіоніка, системи електропостачання та повернення на Землю, а також інші механізми.

Перший випробувальний політ Orion відбудеться в 2014 році: капсулу виведе в космос важка ракета-носій Delta-4, після чого безпілотний апарат, який в майбутньому буде здатний брати на борт чотирьох астронавтів, здійснить два витки навколо Землі по орбіті заввишки до 5,6 тисячі кілометрів, потім на швидкості до 32 тисяч кілометрів на годину здійснить спуск і приводниться в Тихому океані. У ході тесту передбачається перевірити системи теплового захисту і роботу парашутів.

Другий тестовий політ Orion запланований на 2017 рік і буде здійснений за допомогою розроблюваної важкої ракети, що отримала поки робочу назву «Система запуску в космос». Третій тест - вже з астронавтами на борту - призначений на 2021 рік. !zn

Читайте також:

Землю на Місяці можна купити по 2,5 долара за сотку

Телескопи NASA зняли близько сонця «корабель прибульців на заправці» (фото/відео)

Вчені змоделювали загибель Землі (відео)

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі