Топ Новини

NASA набирає дегустаторів меню для підкорювачів Марса

21 лютого 2012 в 09:27
NASA оголосило про набір добровольців для проведення тривалого експерименту, покликаного розробити меню для майбутніх підкорювачів Марса.

NASA оголосило про набір добровольців для проведення тривалого експерименту, покликаного розробити систему харчування для майбутніх підкорювачів Марса.

За словами професора Корнеллського університету Джин Хантер, передбачається ізолювати шістьох людей у приміщенні, що імітує космічний корабель, протягом чотирьох місяців на одному з гавайських островів вулканічного походження.

Прийом заяв завершується 29 лютого. Відбір найдостойніших кандидатів буде здійснено до кінця травня, а сам експеримент відбудеться наступного року.

За словами Хантер, дослідники хочуть визначити, який набір продуктів не тільки дозволить астронавтам здійснювати експедиції на Марс, але і не набридне їм за весь період трирічних місій - по шість місяців туди і назад плюс два роки на самій Червоній планеті.

«Дуже важливо, щоб астронавти добре харчувалися, - зазначила професор. - Від цього залежить їхня безпека й успіх місії».

У розпорядженні учасників експерименту будуть ті готові харчові набори, якими зараз забезпечуються астронавти, а також деякі продукти тривалого зберігання, зокрема борошно і цукор, і м'ясо сублімаційного сушіння. Тобто їм буде надана можливість самим щось приготувати собі.

Серед добровольців перевага буде віддаватися ученим та інженерам, «людям приємним у спілкуванні і поступливим, тим, хто виявляє інтерес до продуктів харчування і вміє сам готувати», - зазначила Хантер. «Ну і, звичайно, у них повинно бути відмінне здоров'я», - додала вона.

Читайте також:

Російські астрономи знайшли місяць в екзопланети


Через «Фобос-Ґрунт» російські місячні місії перенесуть більш ніж на рік

Росія працює над освоєнням Місяця

За матеріалами:
Теги Наука
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...