Топ Новини

На Галапагоських островах померла остання у світі гігантська черепаха

25 червня 2012 в 07:19
За оцінкою вчених, вік рептилії на прізвисько Самотній Джордж був приблизно до 100 років, і помер він у самому розквіті сил, як для представника свого виду.

В Галапагоському національному парку Еквадору помер останній у світі представник породи гігантської Абінгдонської слонової черепахи на прізвисько Одинокий Джордж. Для з'ясування причин смерті буде проведено розтин, оскільки Джордж помер у самому розквіті сил: за різними оцінками, йому було від 60 до 90, тоді як середній вік представника цього виду черепах - 150-200 років.

Джордж був виявлений зоологами у 1972 році на острові Пінта (також зветься Абінгдон) на півночі Галапагоського архіпелагу у 1972 році і названий на честь американського актора Джорджа Гобелена. Кілька десятиліть вчені намагалися схрестити його з найбільш підходящими представниками інших видів черепах, щоб отримати потомство і відродити породу. Проте всі їхні спроби виявилися марними.

Слонові черепахи - рідкісний вид, який жив виключно на Галапагоських островах. У природних умовах вони зазвичай доживають до 200-250 років, в неволі - до 150 років. Одинокий Джордж став всесвітньою знаменитістю і символом Галапагоського національного парку.

Читайте також:

У Київський зоопарк привезли нового слона

У США помер винахідник пульта для телевізора

За матеріалами:
Теги Наука
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...