Топ Новини

Китай планує вирощувати овочі на Марсі та Місяці

4 грудня 2012 в 09:08
За наявними даними, необхідні випробування вже пройшли у Пекіні, і тепер розробляється план створення резервуарів об'ємом в 300 куб. м, де, як очікується, будуть рости чотири види овочів. Дана система в майбутньому буде використовуватися "на базах на Місяці та Марсі" - тоді космонавти зможуть "збирати там свіжі овочі для вживання в їжу".
19254_463301.jpg
freshmarket.ru

Керівництво Китаю готується до вирощування чотирьох видів овочів на Марсі та Місяці для створення там "екологічної системи підтримки життя" для космонавтів, повідомляє 4 грудня місцевий ЗМІ з посиланням на Центр досліджень і підготовки китайських космонавтів у Пекіні.

За наявними даними, необхідні випробування вже пройшли у Пекіні, і тепер розробляється план створення резервуарів об'ємом в 300 куб. м, де, як очікується, будуть рости чотири види овочів (яких саме, не уточнюється). За їхньою допомогою космонавтам вдасться виробляти власні запаси повітря, води і їжі в ході космічних подорожей.

Як очікують співробітники пекінського дослідницького центру, дана система у майбутньому буде використовуватися "на базах на Місяці та Марсі" - тоді космонавти зможуть "збирати там свіжі овочі для вживання в їжу".

- Китай розповів про свої плани на космічні запуски

Нагадаємо, в 2013 році у космос має выдправитися китайський зонд для вивчення поверхні Марса. Для його запуску буде використовуватися китайська ракета-носій, а на самому зонді будуть встановлені наукові прилади виробництва КНР.

Окрім того, Китай приступив до створення третього китайського місячного зонда "Чан'е-3», який повинен буде сісти на поверхню Місяця і здійснити деякі наукові експерименти. Запуск апарату заплановано також на 2013 рік.

Читайте також:

Китай розповів про свої плани на космічні запуск

Отримано перші знімки Місяця з китайського зонда

Китай направить космонавтів на Південний полюс Місяця

Китай запустить другий місячний зонд

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...