Топ Новини

ЄС збільшив витрати на науку на 2012 рік до млрд

3 жовтня 2011 в 09:00
Євросоюз збільшив до 9 мільярдів доларів витрати на наукові проекти. Про це заявила комісара ЄС з питань науки, досліджень та інновацій Майре Геогеган-Квін.
nauka_laboratoriya_analizi.jpg
portal.uni-koeln.de

«У 2012-му році майже 9 мільярдів доларів буде виділено на реалізацію наукових проектів 16 тисяч організацій, серед яких європейські університети, дослідницькі команди і приватні компанії», - зазначила М.Геогеган-Квін.

За словами М.Геогеган-Квін, сьогодні Сполучені Штати Америки і Китай вкладають все більше і більше коштів у дослідження у сфері високих технологій. Країни намагаються створити нові робочі місця та надати фінансову підтримку університетським науковим проектам, які можуть мати комерційне втілення. Європейський Союз не має наміру відставати.

Всього країнам-учасницям ЄС на розвиток інновацій на 2007-2013 роки виділено 86 млрд євро.

Щоб європейські країни могли гідно конкурувати на міжнародній арені у сферах енергетики, цифрових технологій та охорони здоров'я, Європейському Союзу необхідно створити 1 мільйон нових робочих місць у галузі наукових досліджень.

М.Геогеган-Квін раніше заявляла, що Євросоюз істотно відстає від Азії у фінансуванні інновацій. Відповідно до стратегії «Європа-2020», за 10 років країни ЄС повинні збільшити обсяг фінансування наукових досліджень до 3% від ВВП, що дозволить створити додатково 3,7 млн ​​робочих місць. Для здійснення поставленої мети в ЄС було створено проект «Союз інновацій», який містить конкретний пакет заходів для розвитку нових технологій.

Євросоюз орієнтується на те, що Японія вже багато років інвестує у дослідну діяльність понад 3% ВВП, Китай за останні 10 років подвоїв вкладення.

 

За матеріалами: Дело
Теги Наука
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...