Топ Новини

Археологи виявили біля Мехіко найбільше поховання стародавніх ацтеків

30 серпня 2012 в 08:13
Дослідження поховання ацтеків, а також встановлення причин смерті людей - це унікальна можливість краще зрозуміти культуру поховання і ритуали древніх південноамериканських племен.
actek.jpg
cybersecurity.ru

Археологи, що ведуть розкопки у передмістях Мехіко виявили на 5-метровій глибині поховання, що датується приблизно 1480 роком. Як вважають дослідники, ними була знайдена церемоніальна могила, яка колись знаходилася біля підніжжя храму ацтеків. Сам храм був центром столиці даної цивілізації, заснованим у 1325 році нашої ери.

Племена ацтеків домінували у центральній частині сучасної Мексики, до того моменту, як в середині 16 століття сюди прийшли іспанські колонізатори.

Всього вчені знайшли 1789 індивідуальних кісткових останків, які належали підліткам і дорослим. Також був знайдений повний скелет молодої дівчини. Дослідники говорять, що з усіх раніше знайдених поховань ацтеків, це є найбільшим.

За словами вчених, дослідження даного поховання, а також встановлення причин смерті людей - це унікальна можливість краще зрозуміти культуру поховання і ритуали древніх південноамериканських племен.

Читайте також:

У Мексиці в місті ацтеків знайшли священне дерево Віцліпуцлі (фото)

Слідами конкістадорів, або Подорож країною, де не бояться смерті

В Україні знайшли унікальну ікону, яка могла належати Мономаху (відео)

Вчені виявили нове підтвердження пророкувань майя про «кінець світу» (фото)

За матеріалами:
Теги
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...