Топ Новини

Зюганов прирівняв Леніна в мавзолеї до мощів святих у Києво-Печерській Лаврі

27 серпня 2012 в 11:08
Зюганов стверджує, що «така форма поховання Леніна відповідає православним канонам і традиціям». Лідер російських комуністів вважає, що прихильники поховання тіла Леніна хочуть "організувати чергову Чечню на Красній площі".
lenin.jpg
nnm.ru

Лідер Компартії Російської Федерації (КПРФ) Геннадій Зюганов у черговий раз заявив, що комуністи не допустять перепоховання Володимира Леніна, висловивши при цьому думку, що знаходження останнього в мавзолеї відповідає християнській традиції.

Звертаючись до прихильників перепоховання вождя світового пролетаріату, Зюганов стверджує, що «така форма поховання Леніна відповідає православним канонам і традиціям».

«Заспокойтеся і не сіпайтеся. Ви збираєтеся організувати чергову Чечню на Красній площі», - повідомив глава КПРФ.

При цьому Зюганов звернув увагу на те, що форма поховання Леніна не є єдиним випадком. Зокрема, він послався на Києво-Печерську лавру, де померлі не поховані в землю, можна навіть побачити мощі Іллі Муромця.

Глава російських комуністів також зазначив, що не можна перепоховати і тих, чиї останки знаходяться біля Кремлівської стіни. «Перепоховання можливе лише за згодою родичів, але ніхто з них не висловився за перепоховання з Червоної площі", - пояснив Геннадій Зюганов.

Читайте також:

Вчені вважають, що Леніна було отруєно

У РПЦ запропонували перевірити роботи Леніна на екстремізм

Дід Леніна був українським євреєм

За матеріалами:
Теги світ
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...