Топ Новини

З'їзд Партії регіонів одноголосно затвердив першу п'ятірку списку. Прізвища інших кандидатів не оприлюднені

30 липня 2012 в 17:22
Як і очікувалося, список Партії регіонів очолили прем'єр Микола Азаров, співачка Таїсія Повалій, віце-прем'єр Сергій Тігіпко, секретар РНБО Андрій Клюєв, глава фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.

14-й передвиборчий з'їзд Партії регіонів затвердив першу п'ятірку партійного списку на парламентські вибори, до неї увійшли прем'єр-міністр, глава партії Микола Азаров, співачка Таїсія Повалій, віце-прем'єр Сергій Тігіпко, секретар РНБО Андрій Клюєв, глава фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.

Рішення про затвердження першої п'ятірки було прийнято на з'їзді одноголосно.
 
Делегати передвиборного з'їзду Партії регіонів виходили зі з'їзду, не знаючи, за який список кандидатів у парламент вони голосували.
 
Численні спроби журналістів з'ясувати у делегатів, чи був розданий список, і за кого голосували на з'їзді, залишилися безуспішними. Народний депутат Анатолій Кінах на питання журналістів відповів: "Список є, делегатів ви добре знаєте".
 
У той же час передвиборчий список Партії регіонів поки не буде опубліковано на сайті цієї політичної сили.
 
Журналісти в прес-центрі змогли побачити тільки першу п'ятірку списку, при цьому під час її демонстрації делегати вже виходили із залу.
 
Народний депутат Михайло Чечетов заявив журналістам, що "кандидатів люди рік обговорювали".
 
Список кандидатів у депутати від партії регіонів буде оприлюднено після того, як будуть оформлені рішення з'їзду, повідомив заступник глави Партії регіонів Володимир Рибак.
 
"Ми оформимо рішення з'їзду, підпишемо і завтра всі 225 кандидатів (по мажоритарних округах) і 225 за партійним списком будуть оприлюднені", - сказав він журналістам по закінченню 14-го передвиборного з'їзду партії в понеділок в Києві.
 
За словами Рибака, делегатам було роздано списки кандидатів. Він також уточнив, що кандидатури в список обговорювалися раніше регіональними партійними організаціями. ! Zn
 
Читайте також:
 
 
 
За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...