Топ Новини

Зустріч з Януковичем нагадала Кличко сходку 90-х років

2 жовтня 2012 в 15:11
У 2004 році Віктор Янукович спілкувався у своєму кабінеті з Віталієм Кличком на фені. Боксеру навіть здалося, що потрапив на бандитську сходку 90-х років.
yanukovich__17.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

 

Український боксер і лідер партії «Удар» Віталій Кличко розповів, як напередодні Помаранчевої революції Віктор Янукович намагався завербувати його в команду підтримки.
 
«Він покликав мене до себе в кабінет, і ми з ним довго розмовляли один на один. У якийсь момент мені здалося, що я потрапив на сходку 90-х років. Віктор Федорович чомусь вирішив, що якщо він буде говорити на фені, ми будемо з ним на рівних. Коли я йшов, то подумав: «Не дай Бог!»», - Сказав Кличко в інтерв'ю українському Еsquire.
 
Кличко нагадав, що через кілька місяців після цієї розмови відкрито підтримав революцію.
 
«Майже всі мої друзі вболівали за Помаранчеву революцію. Я готувався до бою, коли дізнався, що люди вийшли на Майдан, хотів навіть скасувати бій і повернутися в Київ. Але тренер мене відмовив, і ми використовували ринг як трибуну», - розповів Кличко, який використовував помаранчеву символіку під час цього бою, а потім неодноразово виступав на Майдані.
 
Як відомо Янукович у молодості двічі відбував тюремний термін за кримінальні злочини. ! Zn
 
Читайте також:
 
 
 
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...