Топ Новини

Зміни до закону про вибори - це спроба позбавити громадян права голосу, - Кожем'якін

30 травня 2012 в 11:15
Ініціатива провладних фракцій змінити виборче законодавство не має нічого спільного з удосконаленням виборчого закону. Чергове «покращення» від Партії регіонів, на думку Андрія Кожем'якіна, має на меті одне - «створити на законодавчому рівні можливості для масової фальсифікації результатів виборів».

Спроба провести ревізію виборчого законодавства поглибить парламентську кризу і викличе нову хвилю протистояння в суспільстві. Так прокоментував зареєстрований у Верховній Раді більшості депутатами законопроект про зміни до закону про вибори (№10533) голова фракції «БЮТ-Батьківщина» Андрій Кожем'якін.

На його переконання, внесення і розгляд такого законопроекту у Верховній Раді відкриє «Скриню Пандори», що неминуче призведе до блокування роботи парламенту, повідомила прес-служба БЮТ.

«Як керівник опозиційної фракції українського парламенту, звертаюся до представників міжнародних інститутів, які спостерігають за дотриманням демократичних норм проведення виборів у всьому світі. Україна взяла на себе зобов'язання проводити вільні, чесні, справедливі і прозорі вибори. Верховна Рада прийняла закон, який забезпечує проведення прямих виборів. І сьогодні спроби провладної Партії регіонів змінити законодавство - це фактично початок підготовки до масової фальсифікації виборів, спотворення волевиявлення українських громадян і остаточне руйнування демократії в нашій державі», - заявив Кожем'якін.

У своїй заяві Кожем'якін також звернувся до суспільства зі словами, що спроба змінити виборче законодавство - це спроба позбавити громадян голосу.

«Я звертаюся до українського суспільства: спроба Партії регіонів і їхніх сателітів змінити виборче законодавство і узаконити фальсифікації - це спроба позбавити вас голосу.

А громадянин, позбавлений голосу - позбавлений будь-яких прав», - підкреслив політик.

Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про вибори народних депутатів України» щодо удосконалення окремих положень № 10533 24 травня зареєстровано в парламенті. Авторами законопроекту є народні депутати: Олександр Касанюк, Василь Демчишен, Віктор Павленко від Партії регіонів, Олександр Омельченко - позафракційний і Віктор Сінченко від Народної партії.

Читайте також:

Янукович руками Ради убезпечив себе від провалу влади на виборах-2012

Меджіліс запропонував опозиції підтримку кримських татар в обмін на два місця в парламенті

Опозиція підтримала ідею Литвина розпустити парламент, регіонали - проти

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...