ЗМІ: Яцуба відбув до Києва - домовлятися про крісло прем'єр-міністра Криму

28 вересня 2011 в 13:16
Голова Севастопольської міськдержадміністрації Володимир Яцуба у терміновому порядку пішов у відпустку. Зараз він у Києві і щодня знаходиться в Адміністрації президента і в Кабміні. Про це сайту «Крим.Комментарі» повідомило джерело в Адміністрації президента.
yacuba_partiya_regionov.jpg
sevreg.com.ua

«Кажуть, що його, швидше за все, буде призначено на посаду прем'єр-міністра Криму. Це дуже реально і станеться не сьогодні — завтра. На боці Яцуби татари, кримська еліта, він своя людина в Києві і вважається політичним важкоатлетом», — відзначило джерело.

За його словами, є і другий варіант розвитку подій — «до Криму спустять людину з Києва, а звільнене місце віддадуть Яцубі».

В оточенні В.Яцуби вважають, що втілитися в життя можуть обидва варіанти.

«З одного боку Яцуба хотів повернутися до Києва, він втратив інтерес до Севастополя і всі справи перекинув на свого першого зама Савенкова. Однак посаду прем'єр-міністра Криму він вважає престижною», — розповіло джерело у Севастопольській СМДА.

За його словами, якщо В.Яцуба стане прем'єр-міністром Криму, то в цьому кріслі він просидить тільки до парламентських виборів, за підсумками яких він розраховує стати народним депутатом України.

«Яке б рішення не прийняли в Києві, у понеділок Яцуба планує бути на своєму робочому місці — у Севастополі», — повідомило джерело.

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...